До уваги батьків дошкільнят Оліївської громади!

Дата: 05.05.2022 16:59

Фото без описуПовідомляємо, що відповідно до інформації Житомирської міської ради з наступного тижня 26 дитячих садочків у Житомирі знову готові приймати дітей, у тому числі дітей, які зареєстровані в Оліївській громаді і до 24 лютого 2022 року ВІДВІДУВАЛИ дошкільні заклади в м.Житомирі.

Обов’язкові умови зарахування:

1. Якщо дитина вже відвідувала заклад освіти міста раніше. Прийому нових дітей тимчасово не буде.
  2. Зараховуватимуть лише дітей, у яких обоє батьків офіційно працюють під час воєнного стану.

Докладно про умови зарахування дітей до закладів дошкільної освіти м.Житомира: https://zt-rada.gov.ua/?pages=15731

Просимо повідомити про бажання відвідувати дошкільні заклади міста Житомира відділ освіти Оліївської сільської ради за телефоном: 0983372609.

Як повідомлялося раніше, З 18 квітня 2022 року в закладах дошкільної освіти Оліївської сільської ради відновлено освітній процес у дистанційному режимі. Вихователі застосовують дистанційні технології у роботі з дітьми.