Спільно з поліцією відвідали кризові сім’ї

Дата: 11.04.2022 11:45

7 квітня правоохоронці відділу поліції №1 Житомирського райуправління та представники Оліївської територіальної громади відвідали сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах. Окрім моніторингу умов проживання родин, візитери передали сезонний одяг і продукти, призначені для дітей та дорослих.

Поліцейські та представники Оліївської громади відвідали більше десяти кризових сімей, з’ясовуючи ситуацію у родинах у нинішній час та актуальні потреби. Кожній родині передали речі першої необхідності, сезонний одяг та дитяче харчування.

- Поліцейські підтримали ініціативу територіальної громади та долучилися до допомоги тим, хто її потребує. У першу чергу, відвідували сім’ї, де виховують малолітніх дітей: перевіряли умови їх проживання та забезпечення необхідним, у тому числі харчуванням, - розповідає старший інспектор сектору ювенальної превенції Житомирського РУП Олександр Пулін. – Важливо було з’ясувати, що нині є необхідним для комфортної життєдіяльності таких родин, аби заповнити потребу.

Відтак сім’ї зі складними умовами і надалі перебуватимуть під контролем соціальних служб та поліцейських, кожній з них у межах можливостей буде надаватись допомога, як матеріального, так і морально-психологічного характеру

#Житомир #діти #безпека #допомога #поліція

Джерело: сторінка Житомирське районне управління поліції у Фейсбук.