У ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ЩЕ ОДНУ СУЧАСНУ АМБУЛАТОРІЮ

Дата: 20.01.2022 16:48

Сьогодні в Житомирському районі дали старт роботі ще одній амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Наразі в області це 23-й такий соціальний об’єкт, збудований в рамках національної програми «Велике будівництво».

Участь у церемонії урочистого відкриття амбулаторії у селі Борщів Радомишльської територіальної громади взяли голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, т.в.о. голови Житомирської РДА Олександр Хомич, народний депутат України Арсеній Пушкаренко.

.

Медичний заклад сучасного зразка охопить якісними послугами, зокрема, жителів Борщева, Чайківки, Пилиповичів та Верлоку. Тут є все необхідне для якісного обслуговування людей – належно обладнані кабінети щеплень, лікарів, процедурна, реєстратура. Передбачений також зручний доступ до амбулаторії для громадян з обмеженими фізичними можливостями.

.

Крім того, мобільність надання первинних медичних послуг населенню громади забезпечить службовий автотранспорт, вартістю майже півмільйона гривень, придбаний у рамках державної програми «Доступна медицина».

.

Загальна вартість будівництва амбулаторії склала понад 9 мільйонів гривень.