Шукаємо кандидатів у патронатні вихователі

Дата: 07.12.2021 12:29

Для роботи патронатним вихователем шукаємо родини, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Патронат над дитиною – це «швидка сімейна допомога» дитині та її сім’ї, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання нею, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Сім’я патронатного вихователя — це сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі.

Так, на території Новопільського старостинського округу працівниками служби у справах дітей Оліївської сільської ради було проведено круглий стіл з працівниками соціальної сфери села щодо патронату над дитиною. В ході діалогу було роз’яснено положення постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2021року №893 «Деякі питання захисту права дитини та надання послуги патронату над дитиною».

Патронат над дитиною. Що це? Його мета, хто може бути патронатним вихователем, основні його завдання та соціальна підтримка