Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини (ФОТО)

Дата: 06.10.2021 08:05

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради, на якому розглянуто ряд питань, які стосуються захисту прав та інтересів дітей.
 Зокрема, розглянуто питання про стан утримання та виховання дітей у родинах, затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах тощо.
Окрім того, розглянуто питання щодо надання рекомендацій батькам, діти яких влаштовані на цілодобове перебування до спеціальних закладів освіти.
Зазначимо, що захист прав дітей продовжує перебувати у полі зору та знаходиться на контролі виконавчого комітету Оліївської сільської ради як органу опіки та піклування.