Проведено семінари-наради з питань забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (ФОТО)

Дата: 05.10.2021 09:18

Діти, які проживають на території нашої громади знаходяться в полі зору Оліївської сільської ради як органу опіки та піклування.

На облік служби у справах дітей взято 35 дітей з 15 сімей, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Упродовж вересня поточного року службою у справах дітей спільно з відділом освіти Оліївської сільської ради проведено семінари-наради з питань забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорсткого поводження.

Такі семінари-наради відбулися у Троковицькому природничо-екологічному ліцеї, Новопільському та Зороківському ліцеях. Участь у цих заходах взяли старости, керівники закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти, заступники керівників з виховної роботи, педагоги-організатори, практичні психологи та соціальні педагоги, класні керівники, медики, вихователі тощо.

В ході кожного семінару було опрацьовано повноваження органів місцевого самоврядування, працівників закладів освіти, охорони здоров’я, служби у справах дітей та фахівців із соціальної роботи, механізм їх взаємодії між собою під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Окрім того, обговорено розроблення та коригування індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах та дитини, яка залишилась без батьківського піклування.

Такий план формується командою фахівців для захисту прав дітей, що опинились у складних життєвих обставинах.