Проведено плановий профілактичний рейд з метою контролю утримання дітей під час літніх канікул (ФОТО)

Дата: 21.07.2021 09:43

На території Троковицького старостинського округу Оліївської сільської ради було проведено плановий профілактичний рейд з метою контролю утримання дітей під час літніх канікул.

Рейдовою групою, до якої входили староста даного округу, працівники служби у справах дітей, комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" було перевірено зайнятість дітей під час літніх канікул, виконання батьками своїх обов'язків та дотримання дітьми правил безпечної поведінки під час літніх канікул.

За результатами рейду ініційовано прийняття рішення щодо взяття на облік дітей з окремих сімей, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час літніх канікул аналогічні рейди та перевірки  будуть проведені на територіях інших старостинських округів Оліївської громади.