Чергові футбольні здобутки команд Оліївської громади

Дата: 19.05.2021 16:53

Команда «Квара» (Кам’янка) стала володарем Суперкубка Житомирського району 2021!

Як повідомляє сайт Житомирської районної федерації футболу, другий рік поспіль команда «Квара» (Кам’янка) вириває перемогу над «Танкістом» у матчі-відкритті сезону-2021 Суперкубку Житомирського району з футболу.

Основний час переможця не виявив – обидва клуби у другому таймі обмінялись голами та у серії 11-метрових ударів визначали переможця.З рахунком 4:1 у серії післяматчевих пенальті перемогу здобув ФК «Квара» (Кам’янка).

Вітаємо футбольну спільноту із початком сезону! Вітаємо команду "Квара" та всіх футбольних шанувальників!

Також приємно відзначити, що футбольна команди "Маяк-2" (Троковичі) та "Маяк-1" (Троковичі) посіли ІІ та І місця відповідно в змаганнях з міні-футболу, присвячених Дню Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні. Змагання відбувалися в сусідній Високівській громаді.

Вітаємо наших земляків! Пишаємося! Бажаємо подальших перемог!

Як ми повідомляли, Вперше за багато років у Троковичах відбулася гра на великому полі

Фото - Житомирська районна федерація футболу