В Оліївській громаді відбувся плановий профілактичний рейд (ФОТОЗВІТ)

Дата: 15.03.2021 17:01

Сьогодні, 15 березня, відбувся плановий профілактичний рейд на території Зороківського старостинського округу (с. Вишпіль, с. Зороків, с. Іванків).

В рейді взяли участь староста Зороківського округу, працівники служби у справах дітей, фахівець із соціальної роботи Оліївської сільської ради та представник ювенальної превенції Житомирського відділу поліції №1.

Під час рейду було обстежено умови проживання 6 дітей із двох сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Батьків попереджено про відповідальність у разі невиконання своїх обов’язків стосовно дітей.

Проведено профілактичну бесіду з одинокою матірю, яка виховує двох малолітніх дітей.

Також рейдовою групою вжито заходів щодо залучення до навчання учня одного з Житомирських професійно-технічних училищ, яке він не відвідував певний час без поважних на те причин.

Окрім того, рейдова група відвідала Зороківський ліцей, де було проведено робочу нараду з керівництвом закладу, аби з’ясувати категорії дітей, які навчаються в ліцеї.

Питання, які стосуються дітей продовжують перебувати у полі зору Оліївської сільської ради.