Оліївська ОТГ: ремонт сільських доріг може спинити лише негода…

Дата: 14.09.2018 16:17

В Оліївській територіальній громаді швидкими темпами продовжуються ремонтні дорожні роботи.

14 вересня 2018 року депутати Оліївської сільської ради О.В. Готич, В.Б. Городнюк та А.В. Морозюк ознайомилися з ходом капітального ремонту однієї з вулиць – Молодіжної - у селі Оліївка, який здійснює підрядна організація «Асфальт Плюс» (керівник – Р.В. Петросян).

За словами Романа Петросяна, сприятлива сонячна погода дозволила менш ніж за тиждень підготувати щебеневу «подушку» та укласти левову частку досить якісного асфальтного покриття з дотриманням передбачених угодою параметрів. Зокрема, постійна товщина асфальту – не менше 5 сантиметрів при ширині дороги 4 метри та довжині – 722 метри.

Очікується, що цього ж дня, у п’ятницю 14 вересня, укладання асфальту буде повністю завершено, і вже на наступному тижні комісія по контролю за будівництвом Оліївської сільської ради розпочне офіційну прийомку об’єкту.

Валерій Терновий.