Пісенний фестиваль на воді «Music water fest» приємно здивував усіх…

Дата: 22.08.2018 17:23

Фото без опису22 серпня 2018 року в селі Кам’янка Оліївської ОТГ о 10-й ранку розпочався довгоочікуваний пісенний фестиваль на воді «Music water fest».

Артистичне дійство проходило довкола водної гладі ставка «У Романа», який люб’язно надав для проведення цього свята пісні Роман Володимирович Стасюк, до речі, депутат Оліївської сільської ради.

Участь у пісенному фестивалі взяли десятки талановитих артистів з усієї Житомирської області.

Учасників фестивалю, його гостей та вболівальників від щирого серця привітав на гостинній кам’янській землі Оліївський сільський голова Михайло Ілліч Скок. Він зазначив, що такий представницький мистецький захід  проходить уперше на території Оліївської сільської ради.  І висловив сподівання, що фестиваль стане значною подією для всієї нашої культурної спільноти, яка стане відомою не лише в Оліївській громаді, але і за її межами.

Також очільник громади побажав учасникам та гостям фестивалю успіхів, натхнення, оптимізму та творчих злетів, приємного та корисного спілкування, втілення нових сміливих проектів.

Про подальший перебіг пісенного фестивалю на воді «Music water fest» ми повідомимо згодом, а наразі ж пропонуємо переглянути світлини з цього заходу.