В Оліївській ОТГ обстежують школи та садочки

Дата: 21.08.2018 15:20

Фото без описуВ Оліївській об’єднаній територіальній громаді розпочато перевірку ходу підготовки закладів освіти до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

До складу робочої групи, яка безпосередньо перевіряє освітянські заклади і яку очолює сільський голова М.І.Скок, входять заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.М. Петрук, начальник гуманітарного відділу сільської ради Л.М. Хоцька, головний спеціаліст цього відділу І.О.Басун, представники Держпродспоживслужби та ДСНС Житомирського району.

На сьогодні вже перевірено Кам’янську ЗОШ І-ІІ ступенів, Оліївську ЗОШ  І-ІІ, а також заклади дошкільної освіти у цих селах та складено відповідні акти.

За висновками робочої групи, загалом усі обстежені школи та дитсадки готові розпочати з 1-го вересня прийом вихованців.

Наступний виїзд робочої групи заплановано на 27 серпня.