Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області»

Вітаємо Вас на сторінці Центру надання соціальних послуг Оліївської сільської ради!

Наша функція – відслідковувати соціальні потреби громади, визначити потреби громади у всіх напрямках соціальної підтримки та ініціювати перед виконавчими органами і депутатським корпусом Оліївської сільської ради необхідність надавання певного виду соцпідтримки.

КЗ «Центр  надання соціальної допомоги Оліївської сільської ради надає наступні соціальні послуги жителям громади:

Контактні телефони:

Директор Центру

Примачук Лариса Віталіївна

тел. 0975272163

Поліцейський офіцер громади

Циганник Вадим Сергійович

тел.: 0973106513; 0933521408

Догляд вдома;

соціального супроводу;

консультування;

соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах;

соціальної профілактики;

соціальної інтеграції та реінтеграції;

соціальної адаптації;

соціального супроводу сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

кризового та екстреного втручання;

представництва інтересів;

посередництва (медіації);

надання натуральної допомоги;

інші соціальні послуги відповідно   до визначених потреб.

Фото без опису

Наше завдання – вселити в людей надію та віру в добро. Всі ми – члени великої родини, які щиро вболівають за своїх підопічних і радіють, коли бачать, якою вдячністю світяться обличчя тих, кому ми допомагаємо подолати труднощі, що з різних обставин вникли в житті.

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради» утворено в 30 грудня 2019 року для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання та в умовах стаціонарного або тимчасового перебування.

Головне завдання, поставлене перед нами, надзвичайно важливе і відповідальне – це надання соціальних послуг пенсіонерам, особам з інвалідністю та громадянам району, які потрапили в складні життєві умови. Люди, з якими щодня доводиться спілкуватися працівникам нашого Центру особливі, ранимі, зі своєю часом нелегкою життєвою історією, які потребують індивідуального підходу, уваги, витримки та розуміння. То ж серед наших працівників випадкових немає, всі вони надзвичайно толерантні, привітні, щирі, завжди готові вислухати кожного, хто переступить поріг нашої установи, і обов’язково допомогти.

Фото без опису

При потребі працівники центру організують взаємодію з іншими фахівцями та службами, нададуть інформацію щодо соціального захисту, допоможуть в оформленні або відновленні документів, отриманні безоплатної правової допомоги, а також здійснять інші заходи щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану осіб (сімей), які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Робота центру ґрунтується на принципах індивідуального підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості, конфіденційності та відповідальності за дотримання етичних і правових норм.