Інформаційні заходи

ЩО ТАКЕ ПАТРОНАТНА СІМ’Я І ЯК СТАТИ ПАТРОНАТНИМ ВИХОВАТЕЛЕМ?

В Україні соціальне сирітство все ще залишається проблемою. Розуміючи, що гармонійний розвиток особистості можливий тільки в сім'ї, держава орієнтується на підтримку в першу чергу рідної сім’ї, на допомогу рідним батькам дитини долати складні життєві обставини, через які було вилучено дитину. Патронатна сім'я стала альтернативою притулку або центру соціально-психологічної реабілітації для дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

14:05 26.01.2022

Новорічні подарунки одиноким людям похилого віку Оліївської громади.

Турбота про громадян похилого віку та ветеранів необхідна кожної хвилини, не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану.

15:07 30.12.2021

Прояви домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Тематичний відеоролик

З метою підвищення рівня поінформованості населення про прояви домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, розуміння суспільством природи цього явища до вашої уваги тематичний відеоролик (https://fb.watch/a0lEAnv-If/).

11:11 30.12.2021