Вакцинація від COVID - 19. Корисна інформація

• Сайт про вакцинацію: vaccination.covid19.gov.ua
  • Базова інформація про вакцинацію (тип вакцин, як записатись на вакцинацію, можливі реакції на вакцинацію тощо): bit.ly/vac_covid19_info,  фотобанк: bit.ly/photovacua.
  • Рекомендації про вакцинацію людей із супутніми захворюваннями bit.ly/HHvoroby.
  • Відеоролики про вакцинацію людей літнього віку: bit.ly/3gzM8ev
  • Збірник “100+ запитань про вакцинацію” bit.ly/100answers_vaccov.
  • Брошура “Вакцинація від COVID-19: принципи ефективної комунікації з пацієнтами” uni.cf/3uptnOB
  • Посилання на розділ для медичних працівників на сайті вакцинації vaccination.covid19.gov.ua/for-doctors.
  • Запитання та відповіді про вакцинацію від COVID-19 ДЛЯ ВСІХ КОМУ 60+ drive.google.com/file/d/1VFnS4O411IYtsH7J3J5f5gCALVabLbh3/view?usp=sharing
  •
  • відеоматеріали, доступні за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1Qse4iHbsTvj2wV0Ymk6Q88OruEPSwqW0

«Карантин невакцинованих». Зміни до карантинної постанови: обмеження для невакцинованих посилили.

Кабінет міністрів вніс зміни до постанови № 1236, посиливши карантинні правила, зокрема, для невакцинованих громадян. Найбільше змін в правилах карантину стосується правил для жовтого рівня епідемічної небезпеки. За словами міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, Уряд вимушений піти на карантин для невакцинованих, оскільки коронавірус не відступає, і ми повинні вживати заходів для збереження життя громадян, які досі не прийшли до пункту щеплення, щоб захистити власне життя.

12:33 30.11.2021

Нові правила поїздок між регіонами: які документи потрібні

З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебпезки. Стосуватимуться вони регулярних та нерегулярних перевезень. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

14:54 19.10.2021