АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

18 Грудня, 2018 р., 09:25
    Гуманітарним відділом Оліївської сільської ради, згідно річного плану роботи, щомісяця проводяться наради з директорами закладів освіти. На останній такій нараді було розглянуто актуальні питання, які прямо чи опосередковано стосуються діяльності навчальних закладів.
29 Листопада, 2018 р., 12:18
    Гуманне, милосердне та дбайливе ставлення до людей, дітей і молоді, які не можуть вести повноцінне життя через вади фізичного чи  психічного розвитку є однією з ознак  цивілізованого суспільства. Тому в Оліївській громаді підтримуються усі прогресивні новації у напрямку створення відповідного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами.
31 Серпня, 2018 р., 16:14
30 серпня 2018 року відбулася конференція педагогічних працівників Оліївської сільської ради.
22 Серпня, 2018 р., 08:30
Українська школа буде успішною, якщо до неї прийде успішний учитель. Тому в Оліївській ОТГ продовжується робота з підготовки вчителів початкових класів до роботи в Новій українській школі.
16 Серпня, 2018 р., 12:40
Міністерство освіти і науки України (МОН) спільно з представниками освітянської спільноти та педагогічних вишів розробили перший в Україні професійний стандарт вчителя початкових класів. Відповідний стандарт затвердило Міністерство соціальної політики України, йдеться у повідомленні прес-служби МОН
07 Серпня, 2018 р., 10:10
    В Оліївській сільській раді здійснюються першочергові заходи, спрямовані на практичну реалізацію Концепції Нової української школи,
19 Липня, 2018 р., 12:33
    Як відомо, з 1 вересня 2018 року стартує ключова реформа Міністерства освіти і науки під назвою «Нова українська школа».
12 Липня, 2018 р., 12:26
    Першокласники 2018 року на Житомирщині в повному обсязі забезпечені конструкторами LEGO для навчання ігровими та діяльнісними методами.
04 Червня, 2018 р., 12:08
Першого та другого червня найменші мешканці Оліївської територіальної громади разом із вихователями, вчителями, працівниками культури за дієвої особистої підтримки сільського голови М.І. Скока, спонсорської допомоги святкували  Міжнародний день захисту дітей.
25 Травня, 2018 р., 16:20
25 травня 2018 року в навчальних закладах на території Оліївської сільської ради пройшли святкування останнього дзвоника.