АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

02 Квітня, 2019 р., 12:22
    28 березня вчителі початкових класів Оліївської ОТГ відвідали Біотехнологічний ліцей в с. Радовель Олевського району,
01 Квітня, 2019 р., 14:46
    25 березня на базі Троковицького природничо-екологічного ліцею відбувся семінар вчителів початкових класів на тему: «Формування соціально-активної особистості через гру - запорука розвитку творчого потенціалу учасників освітнього процесу».
14 Березня, 2019 р., 19:30
     Нещодавно на базі Некрашівської гімназії відбувся семінар вчителів початкових класів та вчителів природничого циклу.
11 Березня, 2019 р., 22:38
    Гуманітарний відділ Оліївської сільської ради повідомляє про здійснення електронного замовлення на 2019-2020 навчальний рік підручників
07 Березня, 2019 р., 10:01
    Нещодавно на базі Троковицького природничо-екологічного ліцею пройшла виставка перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини-2019», метою проведення якої було
20 Лютого, 2019 р., 16:09
    14 лютого 2019 року на базі Некрашівської гімназії відбувся семінар учителів англійської мови освітніх закладів Оліївської сільської ради. У семінарі взяла участь головний спеціаліст гуманітарного відділу Оліївської сільської ради І.О. Басун.
06 Лютого, 2019 р., 16:53
     З метою популяризації та пропаганди гри в шахи серед школярів Оліївської сільської ради, всебічного розвитку шкільної молоді
29 Грудня, 2018 р., 13:15
    Напередодні новорічних свят секретар Оліївської сільської ради, виконуючий обов’язки Оліївського сільського голови А.М. Мельниченко  разом із начальником гуманітарного відділу Л.М. Хоцькою відвідали заклади освіти громади.
29 Грудня, 2018 р., 11:57
У навчальних закладах Оліївської сільської ради з метою всебічного розвитку шкільної молоді, формування здорового способу життя та популяризації і пропаганди гри в шашки з 26 по 30 листопада 2018 року було проведено шкільні змагання із цього виду спорту серед вікових категорій 1-4 класи, 5-7 класи та 8-10 класи.
18 Грудня, 2018 р., 09:25
    Гуманітарним відділом Оліївської сільської ради, згідно річного плану роботи, щомісяця проводяться наради з директорами закладів освіти. На останній такій нараді було розглянуто актуальні питання, які прямо чи опосередковано стосуються діяльності навчальних закладів.