АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Заклади загальної середньої освіти здійснили вибір підручників для 8 класу та обрали підручник з математики для 4 класу.

Запитання до конкурсного відбору на посади керівників закладів загальної середньої освіти

У Троковицькому ліцеї проведено регіональні змагання з шахів

В Оліївській ОТГ пройшла нарада директорів освітянських закладів

Шашки – це захоплююче…

Оліївська ОТГ: передноворічні відвідини освітян

Гуманітарний відділ Оліївської сільської ради провів нараду з директорами закладів освіти

В Оліївці не забувають про інклюзивну освіту

Як створити спроможну шкільну мережу?

Депутати завезли дітям шкільні дошки та перевірили хід ремонту будинку культури в Некрашах

Оліївська ОТГ: День знань та 90-річчя оліївської школи

В Оліївській громаді пройшла перша освітянська серпнева конференція

Першокласнику потрібен вмотивований вчитель

В Оліївській ОТГ обстежують школи та садочки

Педагоги готуються до початку нового навчального року

В Україні затвердили перший профстандарт для вчителів початкових класів

Вітаємо освітян з професійним святом!

Вітаємо з професійним святом наших вчителів – людей, які присвятили своїй роботі все своє життя, подарували нам  знання, свій безцінний час та любов.

11:05 02.10.2022

Вітаємо учнів Кам'янської гімназії, Зороківського та Троковицького ліцеїв, а також Вільської ЗОШ з закінченням навчального року!

Сьогодні свято останнього дзвоника відзначають випускники та учні  Кам'янської гімназії, Зороківського та Троковицького ліцеїв, а також Вільської ЗОШ. Ще один навчальний рік залишився в минулому.

09:00 10.06.2022

До уваги батьків дошкільнят Оліївської громади!

Повідомляємо, що відповідно до інформації Житомирської міської ради з наступного тижня 26 дитячих садочків у Житомирі знову готові приймати дітей, у тому числі дітей, які зареєстровані в Оліївській громаді і до 24 лютого 2022 року ВІДВІДУВАЛИ дошкільні заклади в м.Житомирі.

16:59 05.05.2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» у закладах загальної середньої освіти Оліївської громади з 18 квітня 2022 року оголошено прийом документів про зарахування учнів 1-их класів у 2022-2023 навчальному році.

14:20 21.04.2022

Оголошення щодо освітнього процесу в Оліївській громаді

Оліївська сільська рада інформує, що 04 квітня 2022 року в закладах загальної середньої освіти громади відновився освітній процес у дистанційному режимі. Із 758 учнів 701 приступив до навчання у закладах громади; 1 дитина здобуває освіту в школі іншої області; 56 учнів – у закладах освіти за межами України.

16:02 14.04.2022