"ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО" НА ЖИТОМИРЩИНІ

ЕФЕКТИВНА РЕАЛІЗАЦІЯ НА ЖИТОМИРЩИНІ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» СТИМУЛЮЄ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ОБЛАСТІ, – ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО

На цьому наголосив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко під час пресконференції 26 серпня. Нагадаємо, що голова ОДА прозвітував про проведену роботу за два роки перебування на посаді. Пресконференція розпочалася у Житомирському обласному онкологічному диспансері з обговорення розвитку медичної системи області.

15:23 27.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: РЕКОНСТРУЙОВАНЕ ПРИМІЩЕННЯ МАГІСТРАТУ ДОСТУПНЕ ДЛЯ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ, – НЕЛЯ КОВАЛЮК

Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА Неля Ковалюк ознайомилася з відреставрованою будівлею Магістрату в Житомирі. Експертами по доступності був проведений аудит архітектурної доступності об’єкту.

13:58 27.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА ШЛЯХОПРОВОДІ ЧЕРЕЗ ЗАЛІЗНИЦЮ ЗАВЕРШУЮТЬСЯ АРМУВАЛЬНІ РОБОТИ. ФОТО

Поблизу міста Чуднів триває зведення шляхопроводу над залізничними коліями. Споруда розташована на км 57 + 058 автодороги Н-03 Житомир – Чернівці, ремонт якої здійснюється за програмою Президента України «Велике будівництво». Про це повідомляє Укравтодор. «Завдяки будівництву шляхопроводу не лише скорочуємо час подорожі в напрямку Хмельницької області, а й ліквідовуємо залізничний переїзд. Це підвищить безпеку руху автомобільного та залізничного транспорту», – йдеться у повідомленні.

15:46 26.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА МИ ВІДКРИВАЄМО ЩЕ ОДИН ЗНАКОВИЙ ОБ’ЄКТ – ВІДРЕСТАВРОВАНУ БУДІВЛЮ МАГІСТРАТУ, – ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО. ФОТОРЕПОРТАЖ

Із нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України на Житомирщині відбувається низка тематичних заходів та знакових подій. Так, сьогодні, 23 серпня, у Житомирі відкрито відреставровану будівлю Житомирського обласного краєзнавчого музею (Магістрату).

10:45 25.08.2021

СЬОГОДНІ МИ ВІДКРИВАЄМО ЧЕРГОВУ, 15-ТУ АМБУЛАТОРІЮ У КУРНЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ, ПОБУДОВАНУ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», — НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО. ФОТО

Сьогодні, 20 серпня,  перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко долучилася до відкриття сучасної амбулаторії у Курненській громаді Житомирської області. Нова, 15-та амбулаторія загальної практики сімейної медицини відкрита в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Також у відкритті взяли участь керівництво Житомирського району та Курненської громади.

16:53 20.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: АВТОШЛЯХ Н-03 – АВТОМОБІЛЬНИЙ ШЛЯХ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ. ФОТО ЗВІТ

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» ремонтується дорога Н-03 Житомир – Чернівці від міста Чуднів до межі з Хмельницькою областю. Дорога Н-03 Житомир – Чернівці має протяжність 350 км. Вона проходить територією Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей. Цього року ремонтні роботи проводяться у трьох областях.  Це автомобільний шлях національного значення на території України.

10:42 19.08.2021

РЕКОНСТРУКЦІЯ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ З ПРОВАДЖЕННЯМ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ У С. СЛОБОДИЩЕ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

У рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” на Житомирщині триває реконструкція закладу дошкільної освіти з провадженням нового освітнього простору у с. Слободище Бердичівського району. Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, проєктом з реконструкції передбачено:

08:39 19.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРАСА Н-03 ЖИТОМИР – ЧЕРНІВЦІ. КІЛОМЕТР 87. ФОТО

У рамках Програми Президента «Велике будівництво» на 6-ти ділянках автодороги Н-03 Житомир – Чернівці у Житомирській області тривають роботи з капітального ремонту та реконструкції дорожнього покриття. Автошлях Н-03 (Житомир — Чернівці) — автомобільний шлях національного значення на території України.

12:26 18.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ ОБЛАСНОГО ОНКОЛОГІЧНОГО ДИСПАНСЕРУ. ФОТО

У Житомирській області триває реалізація соціально значущих проєктів національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Нагадаємо, що у 2021 році до переліку об’єктів програми включено проведення реконструкції у Житомирі обласного онкодиспансеру. Наразі в онкодиспансері здійснюється капітальний ремонт внутрішніх приміщень хіміотерапевтичного, онкогенікологічного, рентгенологічного, мамологічного відділень.

12:01 18.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЮТЬ АКТИВНІ РОБОТИ З РЕМОНТУ ДОРОГИ Н-03 ЖИТОМИР – ЧЕРНІВЦІ. СМТ ДОВБИШ

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області здійснюється масштабне відновлення  дорожнього полотна. На території Житомирської області траса Н-03 Житомир – Чернівці. смт. Довбиш відбувається будівництво шляхопроводу.

11:17 18.08.2021