Продовжується робота по забезпеченню технічними засобами пересування осіб з інвалідністю (ФОТО)

Дата: 14.09.2021 15:23

Фахівці комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради" разом зі старостою Зороківського округу передали інвалідне крісло жителю с. Вишпіль,  дитині з інвалідністю, Гусєву Ростиславу.

Візок соціальному закладу надало Черняхівське управління праці та соціального захисту населення в тимчасове користування. На сьогоднішній день  здійснюється оформлення відповідного пакету документів на отримання безкоштовного візка, за державною програмою для осіб з інвалідністю І-ІІ груп, який в подальшому буде передано Ростиславу.

Робота по забезпеченню відповідних категорій населення громади необхідними потребами проводиться постійно і перебуває на контролі соціальних служб Оліївської сільської ради.