Вітаємо з Днем адміністратора центру адміністративних послуг

Дата: 06.09.2021 09:45

Привітання міського голови з Міжнародним днем музеїв | Новини | Баштанська  міська територіальна громада

Шановні колеги, друзі, усі ті, хто в цей нелегкий час працює на ниві надання адміністративних послуг!

Вже два роки діє ЦНАП в Оліївській сільській раді. Його працівники постійно вдосконалюють систему надання адміністративних послуг, скорочують терміни та спрощують процедуру їх надання, переводять окремі послуги в електронний формат. У цей святковий день Оліївський ЦНАП живе своїм звичним життям. Так само, як і щодня, відвідувачі мають можливість отримати якісні послуги.

Шановні працівники Центру надання адміністративних послуг прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні фахових обов’язків.

Бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення, вдячних відвідувачів, нових звершень. Впевнені, що саме ваша наполеглива праця приведе Україну до процвітання, а її народ - до щасливого життя.

Сільський голова Анатолій Мельниченко,

депутатський корпус, виконавчий комітет

Оліївської сільської ради

До Вашої уваги - ФОТОрепортаж "Один день з життя ЦНАП"