З Днем підприємця!

Дата: 05.09.2021 08:50

Шановні підприємці – платники податків!

Уже традиційно в першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво та приватна ініціатива.

В Україні 2 мільйони підприємців. Чим займаються ці люди? Вони будують, шиють, виробляють, продають, вчать, лікують, розважають, продають і купують. Загалом, роблять вельми значний внесок в економіку країни та забезпечують населення найрізноманітнішими товарами й послугами. Щоб стати успішним підприємцем, потрібно багато працювати, мати певний талант, бажання постійно відкривати нові шляхи розвитку, переймати досвід колег, словом, робота підприємця досить складна і водночас дуже цікава.

Розвиток малого та середнього бізнесу – основа успішної економіки держави. Від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, поповнення бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві.

Щиро вітаємо вас із професійним святом.

Бажаємо успіхів вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів та щоб удача та надія ніколи не залишали вас. Нехай у ваших родинах також буде тепло та затишок, а ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту ваших рідних. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки!

З Днем підприємця!

Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко