ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЮТЬ АКТИВНІ РОБОТИ З РЕМОНТУ ДОРОГИ Н-03 ЖИТОМИР – ЧЕРНІВЦІ. СМТ ДОВБИШ

Дата: 18.08.2021 11:17

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області здійснюється масштабне відновлення  дорожнього полотна.

На території Житомирської області траса Н-03 Житомир – Чернівці. смт. Довбиш відбувається будівництво шляхопроводу.

Мета « Великого будівництва» – швидкий та комфортний проїзд по території України різними шляхами.

Нагадаємо, що на трасі Коростень – Новоград-Волинський завершено капітальний ремонт автомобільної дороги С 060707 під’їзд до станції Омелянівка км 0+000 – км 1+496.

Джерело інформації: Житомирська РДА