ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ ВИКОНАЛА ПЛАН РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ НА 100%, – ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ

Дата: 12.08.2021 09:13

У Житомирській області на 100% виконано план реконструкції приймальних відділень в опорних лікарнях у рамках Програми Президента «Велике будівництво». Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Темні та вузькі коридори, незручні кабінети у медзакладах мають вже відійти в минуле. Пацієнти приходять до лікарень, аби отримати якісні послуги. Важливим аспектом є сучасні підходи до будівництва – роботи виконали з урахуванням нових будівельних норм та із застосуванням енергоефективних заходів. Приймальні відділення лікарень стали сучасними та комфортними для пацієнтів та медиків», – зауважив Олексій Чернишов.

У рамках Програми частину об’єктів капітально відремонтували, а в низці – провели повну реконструкцію. Йдеться про сім приймальних відділень у різних куточках Житомирської області. Крайньою в переліку стала Лікарня №1 у Житомирі. Левова частка об’єктів знаходиться на території області.

Перелік капітального ремонту та реконструкції приймальних відділень на Житомирщині:

· Реконструкція I поверху частини нежитлової будівлі операційного корпусу під відділення екстреної медичної допомоги по вул. Здоров’я, 1 в м. Бердичів (комунального некомерційного підприємства «Бердичівська міська лікарня Бердичівської міської ради»);

· Реконструкція частини приміщень першого поверху приймального відділення Комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради під відділення екстреної медичної допомоги;

· Реконструкція приймального відділення у відділення екстреної медичної допомоги лікувального корпусу №2 комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання»;

· Реконструкція приміщень для розміщення відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Комунального підприємства «Лікарня №1»;

· Реконструкція приміщення приймального відділення стаціонарного корпусу №1 під відділення екстреної медичної допомоги в м. Коростишів;

· Реконструкція приймально-діагностичного відділення під відділення екстреної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради;

· Реконструкція Комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська клінічна лікарня Коростенської міської ради» з будівництвом Хірургічного корпусу.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.