Представники Оліївської сільської ради передали інвалідне крісло жителю села Новопіль (ФОТО)

Дата: 19.04.2021 15:10

Сьогодні, 19 квітня, секретар Оліївської сільської ради Олександр Готич разом зі старостою Новопільського округу Петром Бєлим передали інвалідне крісло жителю с.Новопіль,  який має інвалідність І групи. Чоловік не може самостійно пересуватися та мав потребу у даному візку.

Окрім того, представниками Олїівської сільської ради було передано продуктовий набір Віктору Григоровичу та його родині.

Віктор Григорович та його родина подякували старості Новопільського округу та секретарю сільської ради за допомогу та піклування.

Робота по забезпеченню відповідних категорій населення необхідними потребами проводиться постійно і перебуває на контролі відповідних служб.

Нагадаємо, нещодавно фахівці комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради" передали інвалідне крісло жительці с.Троковичі,  яка з дитинства має інвалідність І групи.