Соціальні працівники передали інвалідне крісло жительці Троковичів(ФОТО)

Дата: 16.04.2021 19:33

Днями фахівці комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради" передали інвалідне крісло жительці с.Троковичі,  яка з дитинства має інвадність І групи. Жінка не може самостійно рухатися, а відтак має потребу у даному кріслі.

Візок соціальному закладу надало Черняхівське управління праці та соціального захисту населення  на тимчасове користування, проте вже найближчим часом, сільською радою буде придбано новий засіб пересування і також переданий Оксані Василівні.

Допомогу у транспортуванні інвалідного візка до будинку жінки,  надав староста Троковицького округу Мазко Василь Петрович.

45 - річна Оксана Василівна та її родина висловили подяку за турботу та небайдужість працівникам соціального центру.

Варто зазначити, що робота по забезпеченню відповідних категорій населення необхідними потребами проводиться постійно і перебуває на контролі відповідних служб.