Розвиток сфери культури в Оліївській громаді та її модернізацію обговорили на виїзній нараді (ФОТОЗВІТ)

Дата: 15.04.2021 15:20

У Вільському будинку культури відбулась виїзна нарада керівництва Оліївської сільської ради, працівників культури та аматорів громади. Зустріч була ініційована відділом культури, молоді та спорту сільської ради.

Одне з питань, яке було розглянуто на нараді – протиепідемічні заходи, а саме: приймання відвідувачів у бібліотеках у період карантину, обговорено подальшу організацію культурних заходів в умовах пандемії, тощо.
Заступник голови Оліївської сільської ради Оксана Грищенко, у своєму виступі звернула увагу присутніх на вдосконалення роботи клубних та бібліотечних установ громади. Наголосила на необхідності впровадження нових, сучасних методів для культурного розвитку та побажала присутнім нових творчих звершень та наснаги у їхній нелегкій праці.
Начальник відділу культури, молоді та спорту сільської ради Наталія Маркеєва акцентувала увагу на важливості збереження і народних традицій та звичаїв, - культурної спадщини кожного села.
Також вона побажала працівникам натхнення та успіхів у творчій роботі та зазначила, що в будь-який момент готова прийти на допомогу у вирішенні проблемних питань.
Частиною заходу стали виступи працівників культури, які підготували творчі та вокальні номери.
Варто зазначити, що сьогодні, - 15 квітня, відзначають Міжнародний день культури.

Тож, шановні працівники культурної діяльності, прийміть у цей день найщиріші вітання від керівництва Оліївської сільської ради та депутатського корпусу! Бажаємо вам не знати перешкод на вашому творчому шляху та лише нових творчих злетів!