Житомирська ОДА запрошує на молодіжний онлайн-курс «Вірний вибір - щасливе майбутнє!»

Дата: 06.04.2021 10:33

Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації (відділом молодіжної політики та національно-патріотичного виховання) спільно з Поліським національним університетом впродовж квітня 2021 року заплановано онлайн - курс «Вірний вибір - щасливе майбутнє!», який спрямований на підготовку до шлюбу, формування системи моральних та культурних цінностей, що сприяють позитивним відносинам між молодими людьми.

Вебінари проводитимуться сертифікованим тренером Школи подружнього життя, кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології Поліського національного університету, керівником Житомирського обласного відділення Української асоціації сімейних психологів - Тетяною МОЖАРОВСЬКОЮ.
Онлайн - зустрічі заплановано щочетверга впродовж квітня 2021 р. о 15:00 на платформі ZООМ (розклад додається).

Ідентифікатор вебінару 08.04.2021 : 9732 8595 938
Пароль: 2021.

У зв’язку з тим, що кількість місць обмежена, для участі у заході та для реєстрації, пропонуємо звертатися до головного спеціаліста відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації - Тимченко Вікторії Юріївни.
тел. 097-381-91-81( з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 17:00 год).