Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради (ФОТО)

Дата: 02.03.2021 10:09

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради.

Розглядалися питання щодо доцільності встановлення опіки над малолітньою дитиною, позбавленої батьківського піклування .

У ході засідання було розглянуто та затверджено для 8 дітей індивідуальні плани соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини позбавленої батьківського піклування.

Дискусію серед членів комісії викликало питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері відносно дітей.

Зазначимо, що захист прав дітей продовжує перебувати у полі зору та знаходиться на контролі виконавчого комітету Оліївської сільської ради.