«Твоя безпека»: учні Зороківського ліцею взяли участь у конкурсі від Національної поліції (ФОТО)

Дата: 03.03.2021 17:28

Сьогодні, 3 березня, у Зороківському ліцеї відбувся захід, присвячений безпеці життєдіяльності.

Керівництво навчального закладу приділяє багато уваги темі безпечної поведінки. Учні також не стоять осторонь і, як бачимо, активно відгукуються на безпекові ініціативи.

Під час навчання було проведено безліч заходів та годин спілкування, які наголошували на важливості та необхідності дотримання правил безпеки.

Коли на своєму офіційному сайті Національна поліція оголосила онлайн – конкурс «Твоя безпека», учні 3 класу разом з класним керівником Оленою Тимошенко з радістю долучилися до даного заходу.

Першим етапом була реєстрація, де учасники давали відповіді у вебанкеті.

Третьокласники підтвердили звання найкращих знавців правил безпечної поведінки, а правоохоронці привітали переможців конкурсу.

«Ми дякуємо старшому інспектору сектору управління Житомирської ювенальної поліції Олександру Пуліну та працівникам сектору реагування патрульної поліції відділу №1 Житомирського районного управління поліції за подаровані емоції нашим дітям. Дякуємо Вам за щирі посмішки наших вихованців!», - говорять у навчальному закладі.

Також ліцеїстам запропонували спробувати себе у ролі поліцейських. На подвір'ї навчального закладу вже чекав автомобіль патрульної поліції, на якому вони разом з правоохоронцями проїхалися територією села Зороків.

Окрім того, учням запропонували увімкнути сигнальні вогні та сирену і відчути на собі вагу бронежилету  та каски.