В Оліївській громаді намагаються максимально очищати дороги від снігу

Дата: 11.02.2021 09:46

В Оліївській сільській раді роблять усе можливе, аби оперативно очищати від снігу дороги громади. Сільськиий голова Анатолій Мельниченко контролює ситуацію особисто. Було дано доручення комунальним службам та заключено договори на прибирання снігу з підрядними організаціями.

«Намагаємося спланувати роботу так, аби громадяни отримали максимальний комфорт та безпеку. Об’єктивно розуміємо, що територія громади чимала, і найперше проводиться очистка центральних доріг, однак намагаємося паралельно піклуватися про жителів інших дорожніх артерій», - звернувся до жителів Анатолій Мельниченко.

Зрозуміло, що, як у будь-якій роботі, можуть бути недоліки, і працівники можуть ненароком пропустити якісь невеликі шматки вулиць. Якщо Ви маєте подібну інформацію, просимо повідомляти в офіційну групу сільської ради у Viber

Спеціалісти оперативно передають інформацію майстрам на місцях, і проблему намагаються швидко ліквідовувати. Сьогодні синоптики знову обіцяють непрості погодні умови. Тож представники сільської ради під керівництвом сільського голови будуть злагоджено працювати над усуненням наслідків. Дякуємо всім за розуміння і підтримку!