Працівники КП "Здобуток" продовжують прибирати та розчищати узбіччя доріг

Дата: 18.01.2021 13:09

Працівники Комунального підприємства "Здобуток" Оліївської сільської ради продовжуть розчищати придорожні смуги вздовж дороги Піщанка-Троковичі.

Дана дорога знаходиться на утриманні Служби автомобільних доріг Житомирської області. Стан території вздовж дороги далекий від бажаного. Тому комунальники нашої громади стали вирішувати проблему самотужки.

"Останнім часом ми отримали багато скарг від наших жителів щодо підтримання порядку на даному відрізку дороги. Водії також скаржаться на погану видимість в пізню пору доби. Як бачимо, працівники облавтодору не справляються з обслуговуванням автошляху, тож вирішили усунути проблему власними силами. Сподіваюсь, що надалі комунальники області краще справлятимуться зі своєю роботою", - розповів керівник КП "Здобуток" Андрій Сич.

Нагадаємо, що раніше Комунальним підприємством «Здобуток» було розчищено чагарники вздовж міжнародної автодороги М21 між населеними пунктами громади Піщанка та Оліївка, а також поблизу села Світин.