Дата: 06.01.2021 15:23

Шановні жителі Оліївської громади! Вітаємо християн східного обряду зі Святвечором та прийдешнім Різдвом Христовим!

Нехай кожен з вас, дорогі Друзі, відчує в собі Світло, яке дарує народження Христа, нехай у кожного в серці живе віра, надія та любов! Бажаємо всім мати усвідомлення того, що, якщо ми будемо з Богом, то все в нас буде добре, і ніякі негаразди нам не страшні. А головне - ми зможемо отримати спасіння, до якого маємо прагнути!

Бажаємо всім бути щасливими, а щастя – це, певно, і є сукупність усього того доброго, про що мріє кожен з нас. Нехай Всемилостивий Господь береже Вас та всіх, кого Ви любите!

Міцного здоров'я, миру, радості, наснаги та натхнення! Божого Благословення всім!

Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко

та депутатський корпус