До уваги жителів Оліївської громади!

Дата: 06.01.2021 12:19

Оліївська сільська рада продовжує піклуватися про своїх жителів. Так, кожного місяця певні категорії громадян (педагогічні працівники, які дістаються з інших населених пунктів до місця роботи на територї Оліївської громади, учні 1–11 класів (с.Довжик, с. Сонячне, с.Вільськ та с.Піщанка), учні 10-11 класів с. Оліївка, с. Світин, с. Піщанка та с.Кам′янка, пенсіонери за віком, особи з інвалідністю, учасники бойових дій та ін.) забезпечуються талонами на безоплатний проїзд у громадському транспорті.

Відповідну Програму затвердили на 2-й сесії 8-го скликання Оліївської сільської ради (рішення від 24.12.2020 року №28).

З Нового року користуватися безкоштовним проїздом зможуть і жителі приєднаної Вільської ОТГ.

Талони на пільговий проїзд жителі можуть отримати у старост або діловодів.

Оліївська сільська рада з радістю запровадила б монетизацію пільг на проїзд, про що неодноразово просили жителі, однак законодавчо обґрунтованих підстав, які є чинними на даний момент, для здійснення таких виплат на рівні держави не затверджено.