Сьогодні в Україні відзначають Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями!

Дата: 03.12.2020 15:49

Щороку 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, який був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року.

Таким чином, кожного року увага суспільства прикута до проблем людей з особливими потребами, до захисту їхніх прав, гідності.

За оцінками ВООЗ, понад 1 мільярд людей мають вади здоров’я, що складає майже 15% населення світу.

В свою чергу, розпорядженням голови Оліївської сільської ради Анатолієм Мельниченком було виділено кошти жителям громади, які мають інвалідність 1-ї групи та дітям, які мають вади здоров’я.

"Виділити кошти - це найменше, що ми сьогодні можемо зробити для цих людей. Щодня вони потребують підтримки, захисту та уваги, тому закликаю наших громадян, - не будьте байдужими, допомагайте людям з фізичними вадами в транспорті, на роботі та навіть просто в магазині, якщо потрібно",- зазначив Анатолій Мельниченко.

В Україні понад 2 мільйони 800 тисяч людей мають інвалідність, з них 151 тисяча – діти. Це 6,1% від загальної кількості населення.