Зі святом Покрова Пресвятої Богородиці, Днем захисника України, Днем села Троковичі!

Дата: 14.10.2020 09:18

Сьогодні в день великого свята Покрова Пресвятої Богородиці ми відзначаємо і День захисника України, День козацтва та День нашого мальовничого села Троковичі.

Найперше хочеться сказати щирі слова вдячності всім, хто в різні часи захищав і захищає нашу землю. Слава героям, які живуть поряд з нами. Вічна пам‘ять вашим полеглим побратимам, щира вдячність їхнім матерям, рідним та близьким.

Низько вклоняємося представникам старшого покоління, які будували село Троковичі, створили його таким, яким ми його знаємо й любимо. Ми - представники нового покоління - в свою чергу, робитимемо все можливе, аби Троковичі і вся наша громада процвітали.

На жаль, карантинні обмеження не дають нам змоги відсвяткувати цей день великою дружною родиною, як зазвичай. Однак, наші талановиті земляки підготували прекрасні вітання в режимі он-лайн. Традиційно в унікальному древньому козацькому храмі села Троковичі відбудеться святкове Богослужіння. Сьогодні наші батьки згадують, як малими бігли цього дня до храму. Згадують ті півники на паличці з неповторним смаком дитинства. Нові часи приносять нові відчуття, але дещо справжнє залишається в серці назавжди.

Бажаємо всім міцного здоров’я, мирного неба, злагоди та добробуту, здійснення всіх мрій та задумів, а нашій громаді - розвитку і розквіту! Будьмо єдині у прагненні будувати наше село і нашу громаду!

Нехай Господь допомагає нам усім в добрих справах, а Матір Божа покриває своїм святим Омофором!

З повагою,

секретар Оліївської сільської ради

Анатолій Мельниченко,

працівники апарату та депутатський корпус ради