A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Відбулось засідання 37-ї сесії Оліївської сільської ради

Дата: 15.09.2020 12:16
Кількість переглядів: 246

11 вересня 2020 року під головуванням секретаря ради Мельниченка Анатолія пройшло пленарне засідання 37-ї сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради, за участю старост Кам’янського та Троковицького старостинських округів, працівників апарату ради та представників громадськості.

У ході сесійного засідання депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з 31 питання порядку денного. Зокрема, депутати затвердили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення С060627 Кам’янка – Новоселиця.

Серед інших важливих рішень, прийнятих 25-ю сесією сільської ради, – затвердження переліку громадян, яким буде надано матеріальну допомогу. Також було затверджено Порядок виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Оліївської сільської ради майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна.

З питанням про затвердження Програми організації харчування учнів та вихованців у закладах освіти Оліївської сільської ради на 2020-2022 роки виступив начальник відділу освіти Антонюк Олександр Миколайович.

 Окрім того, було розглянуто низку проектів рішень щодо земельних питань, містобудівної документації та дорожнього будівництва.

Ознайомитися із рішеннями 37-ї сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради, після набуття ними чинності у визначеному законодавством порядку, буде можливо в розділі «Офіційні документи» цього веб-сайту.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора