Анатолій Мельниченко: «Не дозволю незаконно видобувати корисні копалини на території нашої громади!»

Дата: 06.08.2020 15:48

Сьогодні до Оліївської сільської ради надійшла інформація, що на території села Кам’янки незаконно видобувають пісок. На місце одразу виїхав секретар Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко. Розібравшись у ситуації, з’ясували, що невідомі особи незаконно почали видобувати пісок на людському паї, власником якого є Гопкало Іван Олександрович (кадастровий номер земельної ділянки 1822083200:01:000:0542).

Секретар ради одразу викликав на місце події представників поліції, було розпочато слідство та вилучення техніки.

«Не дозволю незаконно видобувати корисні копалини на території нашої громади!» - сказав Анатолій Мельниченко.

Звертаємося до жителів Оліївської сільської ради: якщо ви стали свідком подібних фактів будь-де на території нашої громади – негайно телефонуйте на номер «гарячої лінії» сільської ради:  (096) 24-10-775