A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оліївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Відбулося засідання 36-ї сесії Оліївської сільської ради

Дата: 03.08.2020 12:44
Кількість переглядів: 432

  31 липня під головуванням секретаря ради Анатолія Мельниченка відбулося пленарне засідання тридцять шостої сесії VII скликання Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто 36 питань порядку денного.

   Першим питанням було затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І півріччя 2020 року. Далі депутати розглянули питання про надання матеріальної допомоги жителям громади; про Програму фінансової підтримки КП «Здобуток».

   Планується придбання комп’ютерної техніки для закладів освіти, що особливо актуально, беручи до уваги можливе дистанційне навчання, у зв’язку з карантинними обмеженнями в державі.

  Крім того, було розглянуто низку проектів рішень щодо земельних питань, містобудівної документації та дорожнього будівництва.

  Продовжується будівництво та ремонт важливих для громади об’єктів. Зокрема, депутати прийняли рішення «Про надання дозволу на влаштування колодязів питної води на території Оліївської сільської ради». Це питання стоїть особливо гостро на території сіл.

  Також прийнято рішення про капітальний ремонт доріг в населених пунктах громади.

 Варто підкреслити, що всі питання детально вивчаються та обговорюються на засіданнях постійних комісій, тому засідання сесій проходять оперативно і конструктивно.

  Прийняті сесією документи в установлений термін будуть розміщені на нашому офіційному веб-сайті.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора