Оголошення про проведення процедури громадських слухань

Дата: 10.07.2020 14:38

Фото без описуОголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території кварталу малоповерхової житлової забудови садибного типу на території Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області».

Підстава для розробки ДПТ рішення № 968 30-ї сесії 7 скликання Оліївської сільської ради Житомирського району від 24.01.2020 року. Площа території кварталу – 1, 8827 га.

Замовник розроблення ДПТ – Оліївська сільська рада. Розробник ДПТ  – ПП «Домобуд-ВС». Платник – Кайсин Ігор Васильович.

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 10 липня 2020 року по 10 серпня 2020 року за адресою: Житомирський район, село Оліївка, вулиця Садова, 4, приміщення сільської ради.

Відповідальна особа за прийом пропозицій – начальник відділу будівництва, архітектури, ЖКГ, благоустрою та інфраструктури Городнюк В.Б.

Громадські слухання відбудуться 31 липня 2020 року о 10.00 в приміщенні сільської ради: Житомирський район, с. Оліївка, вул. Садова, 4.