Оголошення про проведення процедури громадських слухань

Дата: 26.06.2020 10:19

Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території «Формування малоповерхової житлової забудови та впорядкування земельних ділянок на території житлового масиву «Крошенський» в с. Оліївка Житомирського району».

Мета розробки ДПТ – формування малоповерхової житлової забудови та впорядкування існуючих земельних ділянок на території житлового масиву «Крошенський» в с. Оліївка, зміна цільового призначення власної земельної ділянки. Підстава для розробки ДПТ – рішення №921 28-ї сесії VII скликання Оліївської сільської ради Житомирського району від 20.12.2019 р. Орієнтовна площа в межах розробки ДПТ – 2,50 га.

Замовник розроблення ДПТ – виконавчий комітет Оліївської сільської ради.

Розробник детального плану території – ФОП Молодико Ю.В.

Оприлюднення матеріалів ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватись з 26 червня 2020р. по 26 липня 2020 р. за адресою: Житомирський район, с. Оліївка, вул. Садова,4, приміщення сільської ради. Громадські слухання відбудуться 9 липня 2020 р. о 15.00 год. за адресою: Житомирський район, с. Оліївка, вул. Садова,4, приміщення сільської ради. Відповідальна особа за прийом пропозицій – головний спеціаліст відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Іванова О.В.