Оголошення про проведення процедури громадських слухань

Дата: 26.06.2020 10:19

Фото без описуОголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території «Формування малоповерхової житлової забудови та впорядкування земельних ділянок на території житлового масиву «Крошенський» в с. Оліївка Житомирського району».

Мета розробки ДПТ – формування малоповерхової житлової забудови та впорядкування існуючих земельних ділянок на території житлового масиву «Крошенський» в с. Оліївка, зміна цільового призначення власної земельної ділянки. Підстава для розробки ДПТ – рішення №921 28-ї сесії VII скликання Оліївської сільської ради Житомирського району від 20.12.2019 р. Орієнтовна площа в межах розробки ДПТ – 2,50 га.

Замовник розроблення ДПТ – виконавчий комітет Оліївської сільської ради.

Розробник детального плану території – ФОП Молодико Ю.В.

Оприлюднення матеріалів ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватись з 26 червня 2020р. по 26 липня 2020 р. за адресою: Житомирський район, с. Оліївка, вул. Садова,4, приміщення сільської ради. Громадські слухання відбудуться 9 липня 2020 р. о 15.00 год. за адресою: Житомирський район, с. Оліївка, вул. Садова,4, приміщення сільської ради. Відповідальна особа за прийом пропозицій – головний спеціаліст відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Іванова О.В.