З Днем українського миротворця!

Дата: 15.07.2020 10:27

15 липня в Україні відзначають День українських миротворців. Починаючи з 1991 року, Україна активно почала долучатися до міжнародного миротворчого руху.

Українські миротворці брали та беруть участь у найскладніших та успішних миротворчих місіях, тому наших миротворців шанують у багатьох країнах світу.

Миротворча діяльність вимагає високого професіоналізму та відваги. Наші миротворці, які отримали досвід бойових дій в ООС, стають гарними спеціалістами для миротворчих контингентів ООН, НАТО та інших міжнародних організацій.

Тож від імені секретаря Оліївської сільської ради та всього депутатського корпусу висловлюємо подяку всім українським миротворцям за те, що ви щоразу ризикуєте життям заради забезпечення миру у найбільш небезпечних місцях нашої планети!