Онкохворі діти потребують підтримки донорів

Дата: 09.07.2020 15:54

Онкохворі діти потребують підтримки донорів крові. Про це повідомила голова фонду «Разом до життя» Людмила Свобода.

«Якщо ви хочете і можете стати донором крові для онкохворих дітей, то прийдіть до Житомирського обласного центру крові, вул. Кибальчича, 16 і здайте кров будь-якої групи. Вкажіть, будь ласка, що здаєте кров для онкохворих дітей, пацієнтів Житомирської обл. дитячої лікарні. А довідку яку вам видадуть після донації, сфотографуйте будь ласка і надішліть мені в особисті повідомлення в facebook або Вайбері: +380983075340», -  звернулась до всіх небайдужих волонтерка.

Тож, усі охочі можуть долучитися до акції доброї волі.

Обласний центр крові знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Кибальчича, 16. Графік роботи: пн-пт з 8:00 до 15:00. Тел: 0412 395 857.