Оголошення про проведення процедури громадських слухань

Дата: 03.07.2020 16:45

Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території «Детальний план території земельної ділянки під розміщення споруд торгівельного призначення та споруд по обслуговуванню автотранспорту в с. Оліївка, вул. Садова 10».

Підстава для розроблення ДПТ – рішення Оліївської сільської ради №1113 від 15 травня 2020 року. Орієнтовна площа земельної ділянки – 0,14 га. Замовник розроблення ДПТ  - Оліївська сільська рада. Розробник ДПТ – ПП «Домобуд – ВС». Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 3 липня 2020 року по 3 серпня 2020 року за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Оліївка, приміщення сільської ради. Слухання відбудуться 17 липня 2020 року о 15.00 год. в приміщенні Оліївської сільської ради: Житомирський район, с. Оліївка, вул. Садова 4.

Відповідальна особа за прийом пропозицій – секретар сільської ради Мельниченко А.М.