Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 03.07.2020 14:09

Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: «Коригування детального плану території житлового масиву «Крошенський» в с. Оліївка Житомирського району Житомирської області під розміщення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».

Підстава для розробки ДПТ – витяг з рішення Оліївської сільської ради №419 15 сесії 7-го скликання від 22.02.2019 року. Площа розробки ДПТ – 0,7800 га. Площа проектуємої земельної ділянки – 0,1000 га. Замовник розробки ДПТ – Оліївська сільська рада. Розробник ДПТ – ПП «Домобуд – ВС». Платник ДПТ – Кварацхеліа Олена Петрівна. Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з 3 липня 2020 року по 3 серпня 2020 року за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Оліївка, вул. Садова, 4, приміщення сільської ради.

Громадські слухання відбудуться 17 липня 2020 року о 15.00 год. в приміщенні Оліївської сільської ради за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Оліївка, вул. Садова,4.

Відповідальна особа за прийом пропозицій – секретар сільської ради Мельниченко А.М.