З Днем сім'ї!

Дата: 08.07.2020 12:47

8 липня в Україні відзначається День сім'ї. Свято приурочене до Дня пам'яті святих Петра і Февронії, які вважаються покровителями сім'ї та любові у православ'ї.

Згідно з переказами, Февронія, дочка збирача дикого меду, двічі зцілила Петра від прокази. Після цього він одружився на дівчині. Але коли Петро став князем, бояри відмовилися прийняти княгиню з нижчого стану.

Тоді пара покинула місто і почала жити простим життям, повернувшись тільки в похилому віці через міжусобиці в рідному князівстві. Пізніше пара прийняла постриг у різних монастирях і померли в один день і час - 25 червня (за новим стилем - 8 липня) 1228 року.

Безперечно, сьогодні сім'я для кожної людини є найціннішим скарбом, який не можна купити ні за які гроші. Сім'я – це підтримка, повага один до одного та така необхідна для кожного турбота та любов. Кожен оберігає цей скарб по-своєму, намагаючись захистити його від усіх бід нашого світу.

Тож цього дня хочеться побажати всім родинам домашнього тепла, порозуміння, поваги та добра.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)