Вітаємо Некраші з Днем села!!!

Дата: 07.07.2020 08:59

7 липня в день Різдва Іоанна Предтечі прекрасне село Некраші відзначає День села. На жаль, цьогоріч ми не можемо відсвяткувати разом, зібравшись великою родиною. Однак щирі сердечні побажання лунають сьогодні з усіх куточків світу, де живуть наші односельчани.

День села – це подія, яка єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди.

Захист і піклування про добробут та здоров’я наших односельчан, розвиток і процвітання наших сіл - це та мета, яка стоїть перед керівництвом та депутатським корпусом Оліївської сільської ради. Багато зроблено в цьому напрямку, і якісні зміни триватимуть. Разом і надалі будемо працювати, аби наша громада була однією з найуспішніших в Україні, а наші жителі відчували щастя та радість від того, що живуть на такій прекрасній землі.

Міцного здоров’я, злагоди, миру, радості усім вам, шановні жителі Некрашів! Нехай квітне наше прекрасне село і вся наша рідна громада!

З повагою,

секретар Оліївської сільської ради

Анатолій Мельниченко

та депутатський корпус

ВІДЕОПРИВІТАННЯ - за ПОСИЛАННЯМ!!!!!!!