З Днем Національної поліції України!

Дата: 03.07.2020 10:29

4 липня відзначатимуть День Національної поліції України. Це свято захисників українського народу та стражів закону.

Обираючи професію поліцейського, ви пов’язали своє життя з відповідальною, ризикованою та важливою справою – служити суспільству, забезпечувати охорону прав і свободи людини. Успіхів на цьому шляху можна досягнути завдяки повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до служби.

Прийміть щирі вітання з професійним святом! Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві.

Від щирого серця громада Оліївської ОТГ, керівництво сільської ради  та весь депутатський корпус бажає вам міцного здоров'я, миру, вірності службовому обов'язку та успішної служби на благо Українського народу!