З прийдешнім Днем Конституції України!

Дата: 26.06.2020 21:36

Шановні друзі! Дорогі земляки! Дозвольте привітати усіх вас з прийдешнім Днем Конституції України! Цей день є визначним для кожного українця. Щороку вся країна відзначає цю дату особливо піднесено, адже це - знакове національне свято.

Офіційна Конституція України була прийнята 28 червня 1996 року. Головний Закон нашої Батьківщини набув чинності майже через п’ять років після того, як Україна заявила про свою незалежність. Саме в цей день, як вважає більшість українців, наша країна справді стала незалежною. На те, щоб створити остаточний документ і встановити конституцію для країни, було витрачено 24 години переговорів.

З моменту створення конституції вона була змінена кілька разів, але в 2014 році уряд вирішив повернутися до версії, створеної в 2004 році.

Конституції України виповнилося двадцять чотири роки. На жаль, цьогоріч, у зв’язку з карантинними заходами, святкування пройде без традиційних парадів, концертів, флешмобів. Відзначення цього свята, як і багатьох інших, буде відбуватися он-лайн. Звісно, це не замінить живого спілкування. Однак, найбільшим подарунком до свята стане дотримання правил безпеки, свідоме ставлення до здоров’я один одного.

Бажаємо усім фізичної та духовної міцності, єдності, взаємоповаги, радості, наснаги та натхнення. А нашій рідній Україні - миру та процвітання!

З повагою,

секретар Оліївської сільської ради

Анатолій Мельниченко

та депутатський корпус