Боротьба з COVID-19 триває: «Карітас України» передав благодійну допомогу для Оліївської ОТГ

Дата: 17.06.2020 10:28

У рамках проекту боротьби з пандемією COVID-19, Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» передав благодійну допомогу  для Оліївської ОТГ .

Отримані засоби індивідуального захисту розприділять по школам та садочкам Оліївської ОТГ. Тож, вже зовсім скоро навчальні заклади отримають: маски – 4500 шт., халати - 20шт., рукавиці – 800 пар, дезінфікуючі розчини  -  10л., безконтактні термометри та решту захисних засобів.

«Ми дякуємо «Карітас України» за таку допомогу, за небайдужість. Аби зменшити ризики інфікування жителів нашої громади, ми передамо цю допомогу до навчальних закладів Оліївської  ОТГ. Безпека дітей та освітян завжди залишатиметься у нас в пріоритеті», - зазначив секретар Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко.

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», реалізовує зазначений проект за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.